Witam serdecznie, może posiadają Państwo zdjęcia z realizacji projektu Dom na wzgórzu 4, jeżeli tak zachęcam do ich umieszczenia w galerii i podzielenia się z innymi użytkownikami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowie domu wg tego projektu. Czy mają może Państwo jakieś uwagi co do samego projektu jak go ulepszyć, jak go "dopieścić" tak aby stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. więcej

 • Kuba
  • Kuba
  • ponad rok temu
  Witam serdecznie, może posiadają Państwo zdjęcia z realizacji projektu Dom na wzgórzu 4, jeżeli tak zachęcam do ich umieszczenia w galerii i podzielenia się z innymi użytkownikami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowie domu wg tego projektu. Czy mają może Państwo jakieś uwagi co do samego projektu jak go ulepszyć, jak go "dopieścić" tak aby stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. A może jest coś na co szczególne zwrócić należy uwagę w trakcie budowy? Każda porada jest cenna! Pozdrawiam serdecznie.
 • wezyk13
  witam serdecznie,
  w tym projekcie brakuje mi strychu, mam pytanie czy nie moza z pozostałej niezagospodarowanej częsci poddasza zrobić strychu ( nie chodzi tu o zachowanie jakiejś przepisowej wysokośći) Dom jest bardzo ładny jednak mało jest pomieszczeń dospodarczych, strych by nadrobił ten duży minus tego projektu.